menu

Oživte Svoj Priestor: Unikátny Indický Masívny Nábytok v Kolekcii Tara

Séria Tara znamená vstup do sveta indického masívneho nábytku, kde sa spája bohatá história s vynikajúcim remeselným umením. Každý kus z tejto kolekcie, vyrobený z masívneho palisandrového dreva, prináša do vášho domova nielen estetiku, ale aj dlhotrvajúcu eleganciu.

Palisander, známy pre svoju odolnosť a krásnu textúru, je v tejto sérii využívaný so špičkovým remeselným spracovaním. Každý detail je ručne vyrezávaný a zdobený s maximálnou precíznosťou, čo dáva nábytku z kolekcie Tara jedinečný a autentický vzhľad.

Rustikálny nádych tejto kolekcie dodáva do vášho interiéru teplý a prívetivý pocit. Tara nie je iba o vizuálnej kráse, ale aj o funkčnosti a praktickosti. Kvalitný masívny palisander zaručuje trvanlivosť a pevnosť, čo je základ pre kusy nábytku, ktoré vám poskytnú radosť z používania a dlhodobo krásny interiér.

Vychutnajte si kombináciu tradície a moderného dizajnu s touto unikátnou kolekciou, ktorá prináša exotický kúsok indického remeselného umenia priamo do vášho domova. Indický koloniálny nábytok z masívneho palisandra v sérii Tara je nielen investíciou do krásneho zariadenia, ale aj do atmosféry plnej histórie a elegancie.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
79 €
1662 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
NzZhMTE