menu

Spôsoby dopravy a platby

Druhy dopravy a náklady na dopravu
Furn-design s.r.o.
Příkop 843/4
Brno 602 00
ID: 06440860
DIC: CZ06440860


E-mail: info@furniture-nabytek.cz

Telefón: +420 601 372 249

PREDÁVAJÚCI POSKYTUJE NASLEDOVNÉ SPÔSOBY DORUČENIA OBJEDNÁVKY:   

A. Prostredníctvom prepravnej spoločnosti Toptrans pri nákupe do 200 €:
V prípade objednávky do 200 € vytvorenej v pracovný deň do 18:00 hod. je tovar doručený dopravcovi do 2 dní, ak sú kusy na sklade v objednanej farbe a zvolenom prevedení.

Cena za takéto dodanie sa vypočíta v našom webovom rozhraní pred dokončením objednávky po zadaní miesta dodania. Ceny za dopravu vychádzajú z tabuľky vydanej spoločnosťou Toptrans na základe hmotnosti a vzdialenosti.

Pri nákupe do 5000 Kč je cena dopravy Toptrans od 6 € Kč v závislosti od hmotnosti.

B. PRI NÁKUPE NAD 200 € MÁTE DOPRAVU ZDARMA
Zaplatené objednávky vytvorené v pracovný deň do 18:00 hod. sú prepravcovi odovzdané nasledujúci deň.

Táto lehota v prípade platby na dobierku začína plynúť ihneď po vytvorení objednávky kupujúcim.  V prípade platby bankovým prevodom začína lehota plynúť dňom pripísania kúpnej ceny na účet predávajúceho. Dopravca Toptrans zabezpečuje doručovanie zásielok na celom území Českej republiky a Slovenska v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 16:00.

Predávajúci nezodpovedá za oneskorené dodanie objednaného tovaru spôsobené dopravcom alebo nesprávnou adresou uvedenou kupujúcim.

Prepravná spoločnosť TOPTRANS zasiela SMS s predpokladaným termínom dodania. Ak dopravca nezastihne príjemcu zásielky na uvedenej adrese, zásielka bude uložená v najbližšom depe spoločnosti. Príjemca zásielky dostane prostredníctvom SMS alebo e-mailu aj informácie o uložení a možnostiach vyzdvihnutia zásielky.

Dopravca bude príjemcu zásielky informovať prostredníctvom SMS o čase doručenia, prípadne o spresnení dátumu a miesta doručenia. Dopravca vykoná dva pokusy o doručenie.

Adresát môže požiadať o opätovné doručenie alebo o predĺženie doby uloženia v depe.

Ak potrebujete viac informácií o stave a termíne doručenia vašej objednávky, môžete si zásielku vyhľadať na webovej stránke spoločnosti Toptrans podľa čísla balíka. Aktuálne číslo balíka vám bude na požiadanie zaslané e-mailom. Na získanie informácií o stave vašej objednávky môžete využiť aj horúcu linku spoločnosti Toptrans +420 725 431 925 alebo e-mail info@toptrans.cz.

Kupujúci sa zaväzuje prevziať objednaný tovar. V prípade neprevzatia tovaru alebo nezaplatenia kúpnej ceny zostáva tovar u dopravcu maximálne po dobu uvedenú v obchodných podmienkach.

Po prevzatí zásielky odporúčame zásielku dôkladne skontrolovať. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprevziať, prípadne riešiť priamo s vodičom Toptrans a spísať na mieste škodový protokol.

V prípade prijatia poškodenej zásielky vás žiadame, aby ste túto udalosť nahlásili do 24 hodín od prijatia zásielky na e-mailovú adresu: info@furniture-nabytek.cz, kde vám radi poradíme, ako v takomto prípade postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal, pretože podlieha dôkaznému konaniu. 

Doprava Toptrans je pri nákupe nad 200 € ZDARMA. 

Na našej webovej stránke sú k dispozícii tieto spôsoby platby
- Platba kreditnou kartou - príplatok 0 €
- platba bankovým prevodom - príplatok 0 € (tovar bude odoslaný alebo pripravený na prevzatie po pripísaní platby na náš účet)
- dobierka - príplatok 0 €

Cena poštovného pri objednávkach nad 200 € je zdarma vrátane doručenia
Dobierka pri objednávkach do 200 € je zahrnutá v cene poštovného, minimálne od 6 € vrátane dobierky

OTAwMWU3N