menu

Rustikálne vinotéky z masívu

Vstúpte do sveta exkluzívnych Vinoték z Dreva, kde spájame prírodnú eleganciu s funkcionalitou pre skvostný zážitok pri uchovávaní a prezentácii vašej vínovej zbierky. Naše drevené vinotéky, vrátane vinotéky z masívu, prinášajú do vášho interiéru nielen prvotriedne skladovacie podmienky, ale aj estetický prvok, ktorý zvýrazní krásu a jedinečnosť každej fľaše.

Každá vinotéka z dreva v našom sortimente je precízne navrhnutá a vyrobená s dôrazom na detail. Drevo, ako prírodný materiál, prepožičiava našim vinotékam teplý a prívetivý vzhľad, čo je ideálny doplnok pre váš domov či vinársky kútik. Masívne drevo dodáva našej vinotéke nielen pevnosť, ale aj autentickosť, ktorú ocení každý milovník vína.

Vyberte si z našej širokej škály designov drevených vinoték, ktoré splnia vaše estetické a funkčné požiadavky. Každá vinotéka z dreva je navrhnutá tak, aby zaistila optimálne skladovacie podmienky pre vaše víno, chrániac ich pred svetlom a zmenami teploty.

Oživte svoj priestor a vytvorte si jedinečný kútik pre víno s našimi drevenými vinotékami. Objednajte ešte dnes a posuňte svoju vínovú zbierku na novú úroveň s eleganciou a prírodným pôvabom našich vinoték z dreva.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
109 €
1049 Kč
MTQ4YjNiN2