menu

Masívne rustikálne drevené zrkadlá z masívu

Vitajte v našej rozmanitej kolekcii Zrkadiel s Dreveným Akcentom a masívneho nábytku, ktorá sprostredkováva spojenie prírodnej elegancie a funkcionality. Každé zrkadlo je starostlivo navrhnuté s ohľadom na estetiku a praktické využitie, pričom kombinuje kvalitné drevené prvky s rustikálnym designom. Naša ponuka zahŕňa aj Zrkadlo z Masívu, ktoré prináša do vášho priestoru nielen vizuálny pôvab, ale aj robustnosť masívneho nábytku.

Drevené zrkadlá z masívu ponúkajú teplý a príjemný dotyk prírodného materiálu. Masívne drevo dodáva každému kusu autentickosť a jedinečný charakter. Rustikálny design pridáva do vášho interiéru šarm, či už sa rozhodnete pre jednoduchý a elegantný štýl alebo pre viac výrazný a bohémsky vzhľad.

Kam sa teda tieto krásne zrkadlá hodia? Vďaka svojej univerzálnosti môžu byť skvelým doplnkom prakticky do každej miestnosti vášho domova. V spálni môžete zrkadlo zavesiť nad komodu alebo posteľ, v obývacej izbe potom vytvorí pôsobivý prvok nad nábytkom. V kúpeľni sa stane praktickým doplnkom nad umývadlom, av predsieni vám pomôže pri posledných pohľadoch do zrkadla pred odchodom z domu.

Preskúmajte našu širokú škálu zrkadiel s drevenými akcentmi, vrátane Zrkadiel z Masívu a rustikálnych designov. Každé zrkadlo nielen odráža vašu podobu, ale aj váš osobný štýl a vkus. Objednajte si svoje drevené zrkadlo z masívu a ďalší masívny nábytok ešte dnes a prenesiete do svojho domova harmóniu prírodných materiálov a jedinečného designu.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Retro
  Retro
  Retro
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
119 €
429 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
MmJkNTVjNG