menu

Rustikálne Masívne Nábytok Kolekcia Mira - Kvalita a Elegancia pre Váš Domov

Kolekcia Mira predstavuje rozsiahly výber masívneho nábytku, ktorý nielenže zdôrazňuje rustikálnu krásu, ale taktiež zaručuje vysokú kvalitu a trvanlivosť. Každý kus nábytku z tejto kolekcie nesie v sebe unikátnu kombináciu tradičného remeselného spracovania a moderného designu.

Masívne stoly z kolekcie Mira sú impozantné svojou robustnosťou a elegantnou jednoduchosťou. Každý stôl je starostlivo vyrábaný z prvotriedneho masívneho dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. Stolíky potom dodávajú do priestoru príjemný rustikálny nádych a poskytujú praktický úložný priestor.

Skrine a komody z masívu sú nielen funkčné, ale aj esteticky pôsobivé. Kombinácia tradičného dizajnu a kvalitného dreva vytvára nábytok, ktorý oslovuje milovníkov rustikálneho štýlu. Každý detail je premyslený a každý kus nábytku má svoj vlastný príbeh.

Knižnice z kolekcie Mira sú skvelým riešením pre tých, ktorí ocenia spojenie praktickosti a eleganciu. Tieto knižnice nielen poskytujú dostatok úložného priestoru pre vaše knihy a dekorácie, ale taktiež predstavujú dizajnový prvok, ktorý zaujme každého návštevníka.

Jedálenské sety z masívu z kolekcie Mira prinášajú do jedálne neopakovateľný šarm. Masívne stoly a stoličky s precíznym spracovaním vytvárajú priestor na rodinné stretnutia a spoločné večere plné pohody.

Celkovo je možné konštatovať, že kolekcia Mira je synonymom pre indický masívny nábytok spájajúci tradíciu, kvalitu a eleganciu. Investujte do kusov, ktoré vytvárajú neopakovateľnú atmosféru vo vašom domove a prinášajú doň skvostný kus indického remeselného umenia. Rustikálny nábytok Mira – váš domov zaslúži to najlepšie.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
139 €
2062 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
MGEwY