menu

Chesterfield: Kombinácia Luxusu a Kvality v Indickom Masívnom Nábytku

Okrem výnimočných sedacích súprav ponúka kolekcia Chesterfield široký výber ďalšieho nábytku, ktorý ladí s klasickým a moderným štýlom. Každý kus v tejto kolekcii je starostlivo navrhnutý a vyrobený s ohľadom na detail, aby poskytoval nielen vizuálne potešenie, ale aj maximálne pohodlie.

    Pohovky s Tufingom: Elegantné a nápadité pohovky s tufingom sú charakteristickým prvkom kolekcie Chesterfield. Tufing, čiže zakomponované gombíky alebo pazúriky, dodáva pohovkám jedinečný vzhľad a pridanú hodnotu.

    Kreslá Chesterfield: Štýlové a pohodlné kreslá sú skvelým doplnkom k pohovkám. Kreslá v kolekcii Chesterfield sú navrhnuté s ohľadom na optimálnu oporu a pohodlie, čo je ideálna voľba pre relaxáciu.

    Leňošky: Pre tých, ktorí hľadajú väčšie pohodlie a relaxáciu, sú tu luxusné leňošky. Tieto kusy nábytku sú ideálne na oddych a ponúkajú dokonalý priestor na relaxáciu.

    Stoličky Chesterfield: Štýlové stoličky v tejto kolekcii dodajú vášmu interiéru šmrnc a eleganciu. Sú ideálnym doplnkom k stolom alebo ako samostatný kus nábytku.

Každý kus nábytku z kolekcie Chesterfield je vyrobený s dôrazom na kvalitu, či už si vyberiete pohovku, kreslo, leňošku alebo stoličku. Kolekcia spája klasický dizajn s modernou eleganciou, čím sa stáva skvelou voľbou pre tých, ktorí ocenia luxusný a pohodlný nábytok

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Whisky
  Whisky
  Whisky
 • New Red
  New Red
  New Red
 • Brown
  Brown
  Brown
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
989 €
2819 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
NTIyMG