menu

Rustikálne Masívne Nábytok KALI: Prepojenie Indickej Elegancia a Prírodné Krásy

Kolekcia KALI prináša do vášho domova neopakovateľný zážitok spojenia rustikálneho nábytku, indického remeselného umenia a elegancie masívneho dreva. Každý kus nábytku v tejto kolekcii nesie so sebou kúzlo tradičného indického designu a prírodnú krásu masívneho dreva.

Rustikálny nábytok v tejto sérii zahŕňa komody, postele, stoly, stoličky a ďalšie doplnky, ktoré spájajú praktickosť a jedinečný vzhľad. Každý kus je vyrobený s dôrazom na detail a predstavuje kombináciu tradičného indického remeselného umenia s moderným designom.

Indický nábytok v kolekcii KALI vyniká autentickou kresbou a farbou dreva, čo prepožičiava každému kusu jedinečný charakter. Tu nájdete komody s rustikálnym šarmom, masívne postele s pohodlím a štýlové stoly, ktoré dokreslia každý priestor.

Nábytok z masívu, najmä palisandrového dreva, dodáva celej kolekcii stabilitu, odolnosť a prírodnú eleganciu. Masívny nábytok KALI tak nie je iba funkcionalitou, ale aj estetickým zážitkom, ktorý zvýrazní jedinečnosť vášho interiéru.

S kolekciou KALI preneste do svojho domova nielen kvalitný nábytok, ale aj atmosféru exotiky a tradičné indické remeselné zručnosti. Doprajte si kúsok indického umenia a prírodnej krásy vo forme rustikálneho, masívneho nábytku.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
39 €
1439 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
OGYyYjcy