menu

Rustikálne Krása: Kolekcia Amba - Indický Masívny Nábytok pre Váš Unikátny Dom

Kolekcia Amba nielenže zaujme svojim exkluzívnym dizajnom a kvalitným spracovaním, ale ponúka aj širokú škálu nábytkových prvkov, ktoré je možné skvele kombinovať a začleniť do rôznych priestorov vášho domova. Každý kus v tejto kolekcii vyniká indickým remeselným umením a starostlivosťou o detail.

    Postele:

    Amba ponúka elegantné postele z masívneho palisandrového dreva, ktoré sú nielen pohodlné, ale taktiež predstavujú výrazný prvok v spálni. Rustikálny povrch a jedinečná štruktúra dreva dodávajú posteliam nezameniteľný charakter.

    Šatníky:

    Priestor na uloženie vašich šiat nikdy nebol štýlovejší. Šatníky z kolekcie Amba kombinujú praktickosť s dizajnom a poskytujú dostatok úložného priestoru pre vašu šatníkovú kolekciu.

    Komody:
    Rustikálne komody s rôznym počtom zásuviek a unikátnym prevedením predstavujú dokonalý doplnok do každého interiéru. Skvele slúži nielen na úschovu, ale aj ako dekoratívny prvok.

    Stoly a Stolíky:
    Kolekcia obsahuje stoly a stolíky rôznych veľkostí a tvarov, ktoré môžu poslúžiť ako jedálenské stoly, konferenčné stolíky alebo dokonca nočné stolíky. Každý kus je vyrobený s ohľadom na praktickosť a estetiku.

    Police a Regály:
    Rustikálny nádych kolekcie Amba sa odráža aj vo verziách políc a regálov. Tieto kusy nábytku ponúkajú nielen úložný priestor, ale aj vynikajúce možnosti pre prezentáciu dekoratívnych predmetov.

    Jedálenské Zostavy:
    Pre milovníkov unikátnych jedálenských setov prináša kolekcia Amba elegantné stoly spolu s príslušnými stoličkami, vytvárajúcimi ideálny priestor pre spoločné jedlá s rodinou a priateľmi.

Celkovo možno konštatovať, že kolekcia Amba nie je iba súborom nábytkových prvkov, ale komplexným riešením pre zariadenia rôznych miestností vášho domova s ​​dôrazom na jedinečnosť, kvalitu a štýlový dizajn.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
44 €
1479 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
OTQ5YmU