menu

Indický Masívny Nábytok - Kolekcia Devi: Unikátny Rustikálny Design pre Váš Domov

Kolekcia Devi zastupuje výnimočný indický masívny nábytok, ktorý svojim širokým sortimentom ponúka kompletné riešenie pre zariadenia každého domova. Pri výrobe tohto nábytku je kladený dôraz na kvalitu, unikátnosť a precíznosť prevedenia, čo z neho robí nielen praktický, ale aj esteticky pôsobivý doplnok pre každý interiér.

Masívny nábytok z kolekcie Devi je vyrobený z mangového dreva, ktoré je známe svojou odolnosťou a krásnou štruktúrou. Každý kus nábytku je ručne spracovaný so starostlivosťou a láskou k detailu, čo zaručuje jedinečnosť a originalitu každého kusu. V kolekcii nájdete široký výber od postelí, komôd, nočných stolíkov, písacích stolov, skríň až po jedálenské sety.

Rustikálny nábytok z masívu Devi kolekcie nielen zdobí váš domov, ale zároveň prináša do interiéru teplý a príjemný pocit. Svetlé odtiene dreva harmonicky ladia s moderným dizajnom, zároveň však dodávajú priestoru exotický a tradičný nádych. Masívny nábytok Devi je nielen prostriedkom na usporiadanie domácnosti, ale aj spôsobom, ako do nej vniesť kúzlo a jedinečnosť indického remesla.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
19 €
2023 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
ZjFhNDg