menu

Objavte Exkluzívnu Kolekciu Indického Masívneho Nábytku: Kolekcia SITA

Prežite atmosféru vzdialenej Indie s našou exkluzívnou kolekciou SITA, čo je nielen masívny nábytok, ale aj umelecký skvost plný majstrovských remeselných detailov. Každý kus tejto kolekcie je jedinečným vyjadrením elegancie a exotiky inšpirovaný krásou lotosového kvetu.

Kvalitné indické masívne drevo mangovníka, z ktorého je každý kus vyrobený, nesie v sebe charakter a odolnosť. Ručne vyrezávané lotosové kvety a listy na povrchu nábytku vytvárajú unikátny ornament, ktorý oživuje každý kúsok kolekcie.

Biela povrchová úprava, starostlivo nanášaná ručne, nielen zdôrazňuje detaily rezbárstva, ale taktiež dodáva nábytku jemnosť a sviežosť. Každý kus nábytku z kolekcie SITA je originálny a prináša do vášho domova atmosféru tradičného indického koloniálneho designu.

SITA nie je iba nábytok, je to umelecké dielo a zároveň záruka exotického dobrodružstva v každom interiéri. Preneste sa do ďalekých končín Indie prostredníctvom unikátnych kusov, ktoré nielen zdobia váš domov, ale taktiež prinášajú nádych orientálnej mystiky.

Kolekcia SITA je nielen masívny nábytok, ale cesta do sveta bohatej indickej tradície spojená s vkusom a eleganciou. Obohaťte svoj domov o unikátnu atmosféru s našou kolekciou SITA.

Filtrovať
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
129 €
1449 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
NjlkNWEx