menu

Masívne Nábytok Rami: Priveďte Do Svojho Domova Exotiku a Tradičné Indické Umenie

Kolekcia Rami vás pozýva na cestu za exotikou, eleganciou a tradičnou indickou remeselnou prácou. Každý kus masívneho nábytku z tejto kolekcie je unikátne dielo, ktoré spája bohatú históriu indického designu s moderným poňatím interiéru.

Rami nie je iba nábytok, je to atmosféra domova naplnená teplom a pohodlím. Masívne postele z indického dreva vytvárajú centrum vašej spálne, zrkadlá odrážajú krásu každej chvíle, a stolíky či komody poskytujú praktický úložný priestor s nádychom luxusu.

Svieže odtiene dreva v kombinácii s jemnými líniami vytvárajú kolekciu Rami jedinečnú. Táto kolekcia nie je len o nábytku, je to príbeh, ktorý rozpráva o remeselnej zručnosti indických umelcov a o vašom individuálnom vkuse.

Okrem masívnych postelí, zrkadiel a stolíkov ponúka kolekcia Rami aj rozmanité jedálenské sety, ktoré spájajú kvalitu, eleganciu a trvanlivosť. Vďaka nízkej údržbe a odolnosti masívneho nábytku z indického dreva si môžete užívať krásu kolekcie Rami každý deň.

Ponúkame vám možnosť výberu zo širokej škály odtieňov dreva a rozmerov. Ak však hľadáte niečo úplne jedinečné, sme tu pre vás s možnosťou zákazkovej výroby. Prineste si kúsok indického umenia a tradície priamo do svojho domova s ​​kolekciou Rami, ktorá zaujme svojím rustikálnym nádychom, indickým nádychom a masívnym prevedením.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
79 €
1920 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
OWYwMDMyN