menu

Masívny nábytok Gani: Luxusný Sheesham pre Váš Domov

Kolekcia Gani predstavuje nekonečný príbeh o elegancii a funkčnosti, spojený s indickým masívnym nábytkom, ktorý zdobí domovy svojou nezameniteľnou krásou. Tento exkluzívny rad nábytku z masívneho sheeshamového dreva nie je iba súhrnom produktov, ale zároveň rozpráva príbeh o indickej tradícii, remeselnej zručnosti a kráse prírodných materiálov.

V tejto kolekcii sa stretávame s masívnymi jedálenskými stolmi, kde každá večera sa stáva ceremóniou a každá hostina zážitkom plným luxusu. Stoličky z tejto série nie sú iba posedením, ale dizajnovým prvkom, ktorý dotvára celkový vzhľad priestoru. Vitríny a komody potom prinášajú do vašej domácnosti nielen praktický úložný priestor, ale aj umelecký prvok, ktorý oživuje interiér.

TV stolíky z kolekcie Gani spájajú moderné technológie s rustikálnym dizajnom, vytvárajúc tak harmonický celok pre vašu obývaciu izbu. Luxusné postele z masívu potom ponúkajú nielen miesto na odpočinok, ale aj vizuálnu poéziu spojenú s detailmi a štruktúrou sheeshamového dreva.

Masívny nábytok z kolekcie Gani vás zavedie do sveta, kde tradície, kvalita a krása idú ruka v ruke. V každom kúsku nábytku sa skrýva príbeh indického remesla, ktorý rozpráva o starostlivosti a starostlivosti venovanej každému detailu. Priveďte si do svojho domova nielen nábytok, ale aj kus indickej histórie a elegancie.

Filtrovať
Odtiene skladom
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šírka
Hĺbka
Výška
Filtrovať podľa ceny
29 €
2047 Kč
Radiť podľa:
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Aktívne filtre:
Žiadny aktívny filter.
MWYyN2