menu

Prečo sa oplatí investovať do masívneho nábytku?

Dôvodov sa ponúka viac.

Masívny nábytok s porovnaním k drevotrieske, laminátovým preglejkám či ostatným materiálom, ktoré sa používajú na výrobu nábytku, rozpoznáte voľným okom.

Masívna drevina, z ktorej je náš nábytok z masívu vyrábaný vyniká svojou unikátnou kresbou, tvrdosťou, odolnosťou a kvalitou, je vyrábaný ručne priamo v stolárskych dielňach v Indii, čo je jediný možný spôsob na dosiahnutie prvotriednej kvality s nádychom Indickej manufaktúry.

Náš nábytok Vám na mieru vyrobíme nielen z masívneho dreva Palisander, ktorý rastie predovšetkým v Indii, Afrike a Južnej Amerike, ale napríklad aj z dreviny Mango, Teak, Mahagón Liči a iných – nielen exotických drevín.

Tieto dreviny sú vyhľadávané ľuďmi, ktorým záleží na tom, aby ich snový dom, byt či chata bola príjemná pre ich domácu harmóniu, ktorá vytvára útulné, príjemné a kvalitné bývanie.

Naši zákazníci každým dňom pribúdajú, vsádzajú na kvalitu, jedinečnosť a investíciu do kvality, ktorá vydrží tak dlho, že je možné nábytok aj dediť. Táto investícia Vám môže vytvoriť príjemnú atmosféru a teplo domova. Rustikálny nábytok z masívu je viditeľný už voľným okom, ako sme už napísali vyššie. Vďaka tomu sa aj každý hostiteľ môže tešiť z tejto originality a pýchou nielen pri každodennom živote, ale napríklad aj pri pohostení rodiny, priateľov, svojich najbližších. Každý z nás chce, aby sa aj ľudia v našom okolí cítili príjemne a pohodlne. Čerešničkou na torte potom môže byť pochvala za Váš vkus a výber zariadenia do Vášho domova.

Ale sami dobre vieme, 100 ľudí, 100 názorov, 100 rôznych vkusov, nikdy sa nezavďačíme všetkým, dôležité je, aby vy ste boli spokojní s indickým masívnym nábytkom, či už bude z akéhokoľvek dreva, z kovu, zo skla alebo porcelánu, hlavne Vy sa musíte cítiť dobre v tom, kde žijete.

Hovorí sa, že nekvalitná vec človek kupuje dvakrát, tak prečo utrácať peniaze za vec dvakrát, keď si ju môžeme zaobstarať raz a na celý život. Nie sme predsa takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci.

To je rustikálny nábytok z masívu!

YmRiYmFjZ