Nábytok z masívu – to pravé do vašej kuchyne

Kuchyňa je miesto, ktoré majú skoro všetci radi a schádza sa v nej celá rodina. Takéto miesto si zaslúži kvalitný nábytok, ktorý bude funkčný, praktický, odolný a bude aj dobe vyzerať. Ak máte radi prírodné materiály a chcete vsadiť na špičkovú kvalitu, určite vás zaujme  nábytok z masívu z nášho e-shopu- pre jedálne a kuchyne máme širokú ponuku jedinečných produktov. 

Jedálenské stoly z masívu vás nikdy nesklamú

Najdôležitejším kusom nábytku v kuchyni a jedálni je veľký jedálenský stôl. Ten by mal byť dostatočne pevný a odolný. Pre domácnosť sú tak najlepším riešením stoly z poctivého masívneho dreva.U  nás si ich môžete vybrať v šiestich krásnych odtieňoch a v širokej škále rozmerov. Všetko je vyrobené z najlepšieho dreva a ide o poctivú ručnú prácu. 

Ušetriť môžete vďaka výhodným jedálenským setom

Nechcete len samotný stôl a potrebujete si zariadiť celú kuchyňu? Potom by sa vám mohli páčiť naše jedálenské zostavyktoré zahrňujú nie len jedálenský stôl, ale aj niekoľko stoličiek, súčasťou niektorých setou sú potom naviac aj masícne lavice. Jedálenské zostavy sú vyrobené v Indii z kvalitného palisandrového dreva a pokiaľ by ste si nevybrali z našich rozmerov, môžete si ich od nás nechať vyrobiť na objednávk, presne podľa veľkosti, akú potrebujete. 

Daľší nábytok z masívu do kuchyne či jedálne

Zariadiť si s nami môžete kompletne celú jedáleň alebo kuchyňu. Náš sortiment zahrňuje aj masívne stoličky, príborníky, lavice, komody a ďalši kuchynský nábytok z masívu. Pre najnáročnejších zákazníkov máme v ponuke aj luxusné jedálenské stoly z materiálu Acacia a z teakového dreva. Tieto stoly pochádzajú z Thajska alebo Bali a ocenia ich aj tí, ktorí vyžadujú len to najluxusnejšie zariadenie. Aj v tomto prípade je samozrejmosťou možnosť zhotovenia stolu na mieru alebo výber z niekoľko odtieňov dreva.