menu

Luxusný rustikálny masívny nábytok do predsiene

Taktiež Vaša predsieň si zaslúži byť zariadená krásnym a kavlitným nábytkom. Je to jedno z prvých miest, ktoré uvidia Vaši hostia, a tak sa určite oplatí si dať na ňom záležať. Pokiaľ si vyberiete masívny nábytok do predsiene z nášho e-shopu, určite nebudete sklamaní.

Prvý dojem pri vstupe do domácnosti je nie len veľmi dôležitý pre Vás, ako domácich vo Vašom dome alebo byte, ale aj pre hostí, ktorí Vás vo Vašom domove navštívia. Každý hostiteľ, aj keď to nepovie nahlas, rád počuje slová chváli a pochvala zariadenia domácnosti k tomu neodmysliteľne patrí. A mať krásnu a kvalitne zariadenú predsieň masívnym nábytkom prvotriednej kvality je prvým krokom k tejto pochvale.

V tejto sekcií pre Vás máme krásne masívne lavice,kde nájdete aj úložnú skrinku na topánky. Týmto nábytkom by mala začínať každá predsieň a každá vstupná hala. Je veľmi dôležité mať priestor, kde si pri vyzúvaní a obúvaní topánok môžete sadnúť alebo kde si môžete uložiť Vaše topánky. Nájdete tu množstvo rôznych druhov lavíc či botníkov, ktoré sme schopní dodať v rôznych farebných prevedeniach.

Niektorí naši klienti riešia sedenie v predsieni klasickou masívnou stoličkou a niet sa čo čudovať, že prečo. Masívna stolička je praktická, relatívne skladná a je ich veľké množstvo druhov na výber. Niektorí preferujú stoličky, niektorí kreslá alebo niektorí klienti preferujú odkladacie stolíky, avšak nie je nad klasickú skrinku na topánky z masívu, ktorá je do predsiene ako stvorená.

Masívne toaletné stolíky bývajú tiež často vyhľadávané, pretože prvé čo riešime pri vstupe keď otvoríme dvere je, kam si odložíme kľúče a ďalšie drobnosti z vrecka. Toaletné stolíky alebo masívne police sú ideálnym riešením tejto bežnej situácie.

Masívna komoda by v chodbe a predsieni rozhodne tiež nemala chýbať. Čo ňou získame? Úložný priestor, ktorého nikdy nie je dosť, prvý krásny dojem, priestor pre nejaký bytový doplnok ako je napríklad lampa, váza či rodinné fotografie. Naviac máte na výber z množstva druhov a štýlov, ktoré je dôležité dobre vybrať, a ktoré u nás v ponuke máte. Výber z dvoch druhov drevín a zo siedmych odtieňov je ten ideálny variant k vytvoreniu objednávky.

Všetko v tej najvyššej kvalite a ručne vyrobené z prvotriedneho masívneho dreva z Indie. Skvelý servis, doprava zdarma, rýchle dodanie a bohatý výber, to všetko napomáha k správnemu zvoleniu a výberu nie len správneho e-shopu, ale i k výberu toho správneho nábytku.

Taktiež Vaša predsieň si zaslúži byť vybavená krásnym a kvalitným nábytkom. V tejto sekcii pre Vás máme krásne masívne lavice, stoličky, toaletné stolíky, komody, police a zrkadlá.

NTA2O