menu

Luxusný rustikálny masívny nábytok do kancelárie

Ponúkame Vám široký výber kvalitného masívneho nábytku, vhodného do kancelárskych priestorov alebo domácich kancelárii. Zariaďte si svoju kanceláriu našim špičkovým nábytkom z masívu. Získate tak, nie len krásny nábytok, ktorý budú Vaši klienti obdivovať, ale zároveň budete mať odolné a kvalitné zariadenie, ktoré nebudete musieť meniť. Vďaka použitiu veľmi tvrdého dreva sú tieto produkty odolnejšie a kvalitnejšie ako bežný nábytok.

Je veľmi dôležité mať takúto kanceláriu, aby sa v nej človek cítil dobre, pretože kde sa človek cíti dobre a spokojný, dokáže tvoriť kvalitné pracovné výsledky a dokáže byť úspešný vo svojom zamestnaní. K tomuto by mohol práve čiastočne dopomôcť aj tento náš nábytok z masívu, ktorý sa zameriava na výbavu kancelárií alebo len na zariadenie pracovných  kútov v obývacej izbe.

V tejto sekcii si môžete objednať písacie stoly z masívu, ktoré krásne zútulnia Vašu kanceláriu, pracovný kút v dome alebo zveľadia Váš domov. Písací stôl z masívu si u nás vyberie aj ten najnáročnejší zákazník a každý si tu príde na svoje.

Nájdete tu aj kreslá z pravej kože, ktoré dovážame ako všetok nábytok z Indie, ktoré starostlivo vyberáme v samotnom srdci Indie.

Bezpochyby neoddeliteľnou súčasťou sú aj rustikálne konferenčné stolíky, pretože v každej kancelárii je kútik vyhradený pre pohodlnú komunikáciu v kreslách z masívneho dreva a kam inam si položiť pohár vody alebo šálku čerstvo upraženej kávy, keď nie na stolík z masívu.

Nebola by to pravá kancelária, keby sme v nej nenašli aj masívnu knižnicu alebo masívne police, pretože kanceláriu bez kníh si nikto nevieme predstaviť. Naviac knižnica nemusí výhradne slúžiť len na knihy, ale aj na šanóny alebo pri kombinácii zo skrinkou v nej dokážeme skovať neporiadok, ktorý nájdeme alebo aj vzniká časom v každej kancelárii.

Častokrát vidíme v kanceláriách aj veľa rôznych doplnkov a jedným z nich môžu byť aj napríklad zrkadlá z masívneho dreva, ktoré zväčšujú priestor a vytvárajú akýsi opticky väčší priestor.

Pred sťahovaním do kancelárskych priestorov myslite na vaše pohodlie pri práci, aj na vkusné detaily a každý zákazník alebo klient ocení Váš zmysel pre vkus, kvalitu a zmysel pre detail. Všetko v špičkovej kvalite a s možnosťou výberu zo šiestich odtieňov dreva Palisander alebo masívneho dreva Mango.

Ponúkame široký výber kvalitného masívneho nábytku, vhodného do kancelárskych priestorov. V tejto sekcii si môžete objednať masívne písacie stoly, konferenčné stolíky, knižnice, police, stoličky alebo zrkadlá. Všetko v špičkovej kvalite s možnosťou výberu zo šiestich odtieňov dreva.

ODQ1NTZh