menu

Luxusná rustikálna drevená jedáleň z masívu

Či už máte veľký dom so samostatnou jedálňou alebo potrebujete zariadiť svoju kuchyňu, všetok potrebný nábytok nájdete práve v tejto sekcii. Všetko je vyrábané ručne a vždy je použité len to najlepšie drevo, ktoré vyniká svojou tvrdosťou a odolnosťou.

Prečo zvoliť masívny nábytok od nás a prečo práve indický nábytok z masívneho dreva? Odpoveď je jednoduchá – kvalita, spoľahlivosť, trvanlivosť. Niekoho môže zaskočiť cena, ale pokiaľ človek vie dobre počítať a povie si – kúpim radšej za desať rokov tri nekvalitné jedálenské stoly alebo jeden kvalitný stôl na desať rokov a viac, správnu odpoveď si každý rýchlo vypočíta sám.

Jedáleň je miesto, kde sa stretáva celá rodina, napríklad na oslavách narodenín. Vytvorte si luxusnú jedáleň v rustikálnom štýle vďaka nášmu špičkového indickému nábytku z masívneho dreva. Objednať si môžete v našom e-shope masívne jedálenské stoly do ktorých je radosť buchnúť, radosť z nich jesť, radosť z nich utierať špinavé a mokré fľaky od jedla. Masívne stoly ponúkame v rôznych prevedeniach, množstvo druhov, štýlov, rozmerov a naozaj si každý zákazník príde na svoje. Aj tu často zákazníkom pomáhajú k ľahšiemu výberu naše kolekcie, z ktorých si každý rád vyberá a vyberie.

Pre ešte jednoduchší výber máme sekciu masívne jedálenské zostavy, kde zákazník už vidí, aký typ stoličiek sa k danému stolu hodí a môže to zjednodušiť výber, rozhodovanie alebo minimálne predstavu o tom, ako by mala vyzerať jedálenská zostava u Vás doma.

Masívne stoličky a ich výber je často tá najnáročnejšia časť pri výbere tej správnej stoličky. Niekto rieši opierky na ruky, niekto čalúnenie, niekto rieši hladké a čisté línie. U nás si vyberie každý. Máme v ponuke veľké množstvo stoličiek rôznych druhov z masívu a každý si u nás príde na svoje.

Masívne lavice často naši zákazníci používajú v kombinácii napríklad štyroch stoličiek a jednej lavice alebo dve stoličky do čela stolu a dve lavice na bok. Prečo to tak je? Niekto nemá priestor na stoličky, niekto má deti a nechce riešiť zasúvanie za stôl a niekomu sa to tak jednoducho páči. Každý si u nás nájde to svoje, čo chce a čo sa mu páči.

Masívne príborníkymasívne komody ľudia tak často do kuchyne neriešia, pokiaľ však nie je kombinácia domácnosti jedálne spoločne s obývacou izbou. V tento moment sa to stáva hlavnou súčasťou pri výbere a veľmi často je práve výber masívnej komody alebo príborníku tou prvou vecou, čo klienti vyberajú.

Masívne vinotéky sú už len takým spestrením danej miestnosti a hodia sa obzvlášť na červené víno, kedy docielite izbovú teplotu.

Pri našom tovare zaručujeme jeho prvotriednu kvalitu, vzhľadom na to, že pochádza od najlepších výrobcov masívneho nábytku z Indie.

Vytvorte si luxusnú jedáleň v rustikálnom štýle vďaka nášmu špičkovému indickému nábytku z masívneho dreva. Objednať si v našom e-shope môžete masívne jedálenské stoly, jedálenské zostavy, stoličky, lavice, príborníky, komody ale aj vinotéky.

ZDg2Y