Luxusné kolekcie rustikálneho nábytku z masívu.

Vyberte si z našich exkluzívnych kolekcií, ktoré pre Vás dovážame až z Indie. Luxusný indický masívny nábytok z nášho e-shopu sa vyznačuje špičkovou kvalitou, prvotriednym spracovaním a rustikálnym dizajnom.

V kategórii kolekcií ponúkame šestnásť atraktívnych a obľúbených produktových rád nábytku z masívneho dreva. Ich súčasťou je široké spektrum produktov, ktoré majú rôzne parametre, ale vždy ide o mimoriadne kvalitné a odolné produkty z masívu.

Naše kolekcie masívneho nábytku sú prvotriedne a veľmi bohaté na ponuku. Naši zákazníci kolekcie veľmi radi využívajú, pretože poslúžia ako pri výbere samotnom, tak aj ako budúca inšpirácia. Kolekcie masívneho indického nábytku uľahčujú výber v tom, že vidíte, aký nábytok je v danej kolekcii k dispozícii a aké máte možnosti, aby Vám to všetko pekne ladilo. Tým to ale nekončí, pretože každý kus nábytku je možné nechať v Indii vyrobiť na mieru, ale drvivú väčšinu produktov máme aj skladom okamžite k dispozícii. S veľkou obľubou teraz dovážame nábytok v surovom stave a dofarbujeme ho na žiadosť konkrétneho zákazníka do konkrétneho odtieňu, ako si klient želá. Čo tým získa klient? Rýchlejšie dodanie a my získavame rýchlejšie spokojného zákazníka, pretože konkrétne v tomto odvetví je nielen hlavným dôvodom dodať kvalitný masívny nábytok, ale dodať ho  aj rýchlo. Keď si spočítame, že pokiaľ nábytok nie je skladom a klient si ho objedná na mieru, tak nie vždy je klient ochotný čakať 3-4 mesiace. Platí ale príslovie „Kto si počká, ten sa dočká.“ a u masívneho nábytku z Indie to platí dvojnásobne.

Kolekcie neustále doplňujeme, inovujeme produkty, meníme rozmery na Vami obľúbené a žiadané rozmery, pretože vy ste naši zákazníci, vy ste náš artikel k zdokonaľovaniu našich služieb a neustále sa Vám snažíme byť bližšie rozmermi, kvalitou, rýchlosťou ale aj odtieňmi.

Stále vymýšľame nové kolekcie, nové produkty, jazdíme po Indii a vyberáme stále ďalších, nových dodávateľov, pretože vieme, že zákazníci sú rôzni a je potrebné, aby si každý vybral a mal z čoho vyberať. Pretože vieme, že nábytok z masívu, ktorý si u nás zákazníci kúpia majú na celý život a budú naň pozerať a používať ho každý deň.

V kategórii kolekcií ponúkame šestnásť atraktívnych obľúbených produktových rád nábytku z masívneho dreva. Ich súčasťou je široké spektrum produktov, ktoré majú rôzne parametre, vždy ide ale o mimoriadne kvalitné a odolné produkty z masívu.