Úvod

Snívate o kvalitnom nábytku? Chcete nábytok, ktorý Vám zútulní Váš domov? Ste zástancami kvalitnej práce, najlepšieho materiálu, ktorý Vám vydrží celý život a budete sa k nemu spokojne každý deň vracať?

Spoločnosť Furniture - DALURA design s.r.o. sídliaca v Bratislave na ulici Bajkalská 5/A, Vám predstavuje ucelenú radu indického masívneho nábytku z najtvrdšieho dreva na svete - Palisander - ázijský shisham.

Toto drevo vyniká svojou tvrdosťou, unikátnou kresbou a odtieňami. Ak Vám nevyhovuje odtieň a veľkosť u konkrétneho produktu, môžeme Vám zabezpečiť výrobu podľa Vašich predstáv, pretože každý kus nábytku je robený ručnou prácou, čo je ten najkvalitnejší možný spôsob, ktorý naplní Vaše očekánánia a Vaše priania.


Ak si želáte zútulniť váš domov, urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym, môžete si vybrať z bohatej ponuky masívneho nábytku, ako sú napríklad postele, šatníkové skrine, knižnice, police, písacie stoly, TV a konferenčné stolíky, ale aj vinotéky, komody, lampy, zrkadlá, bytové doplnky a v neposlednej rade pakistanskom polodrahokame Ónyx, z ktorého pre Vás necháme vyrábať misy, hodiny, truhlice, svietniky, rôzne zvieratká a ďalšie veci, ktorý celkom iste oživí Váš interiér.


Ak sme Vás našou ponukou zaujali, radi Vás privítame v našej predajni, kde Vás s týmto drevom zoznámia školení odborníci a kde sa môžete sami presvedčiť o jedinečnosti a kúzle týchto výrobkov.

Tešíme sa na vašu návštevu - FURNITURE