Šírka : 118
Hĺbka : 45
Výška : 55
Pôvod : Indie
Materiál : Palisander
: -
: -

Natural Antic White Two Tone Light Hioney Mango Onlny Stain Light Walnut Walnut
****
Kód:
SH-TVC120
Predajná cena bez DPH:
€ 412,50
Predajná cena s DPH:
€ 495
Doporučená prodejní cena (běžná) s DPH:
€ 550
Ušetríte: 10% / € 55
26 po
Garantujeme doručenie
V pondělí u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně
Zľava na objednávku platí do 30.3. 2018

Popis

TV stolík z masívu je vhodný pre každodenné používanie vo Vašej obývačke. Tento TV stolík reprezentuje Vašu pracovňu, obývačku či domácnosť  a zdôrazňuje Vašu osobnosť a cit pre masívne veci. TV stolík je vyrobený z Palisanderu v rôznych farebných prevedeniach, z ktorých je najobľúbenejší Light Honey.


Prestížny TV stolík vyrobený z najtvrdšieho dreva na svete


Stolík je vyrobený z najtvrdšieho dreva na svete privezeného až z ďalekej Indie. Toto drevo je veľmi odolné, tvrdé a odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom. V skoršej dobe sa z neho vyrábali lode, ktoré pod náporom slanej vody dlho odolávali. Je veľmi pravdepodobné, že Vás stôl prežije, preto je nielen vhodným dominantným doplnkom Vášho domu, kaviarne, vínotéky alebo kancelárie, ale tiež dobrou investíciou. Starnutím totiž stôl získava na hodnote.


Praktická stránka TV stolíka

TV stolík z palisanderu má dokonale pevnú základňu o rozmeroch 118x45x55cm, má 2 zásuvky, má dokonalú štruktúru dreva, veľmi hladký a lesklý povrch dosky stola s lakovanou a morenou úpravou.


Vhodné doplnky TV stolíku z masívu


K drevenému TV stolíku odporúčame dokúpiť knižnicu, konferenčný stolík, vínotéku,  komodu alebo police, ktoré doplnia tento monument. Ak Vám naša ponuka nevyhovuje, vyrobíme Vám TV stolík presne na mieru, podľa Vašich predstáv.