Šírka : 110
Hĺbka : 60
Výška : 40
Pôvod : Indie
Materiál : Palisander
: -
: -

Antic White Light Walnut Light Hioney Natural Onlny Stain Two Tone Walnut Mango
****
Kód:
Wd-ici-2
Predajná cena bez DPH:
€ 225
Predajná cena s DPH:
€ 270
Doporučená prodejní cena (běžná) s DPH:
€ 300
Ušetríte: 10% / € 30
26 čt
Garantujeme doručenie
Ve čtvrtek u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně
Zľava na objednávku platí do 23.4. 2018

Popis

Konferenčný stolík z masívu je vhodný pre každodenné používanie vo Vašej obývačke na písanie, maľovanie a prácu na PC. Tento konferenčný stolík reprezentuje Vašu pracovňu, obývačku či domácnosť a zdôrazňuje Vašu osobnosť a cit pre masívne veci. Stolík je vyrobený z Palisanderu v rôznych farebných prevedeniach, z ktorých je najobľúbenejší Light Honey.


Prestížny konferenčný stolík vyrobený z najtvrdšieho dreva na svete


Stolík je vyrobený z najtvrdšieho dreva na svete privezeného až z ďalekej Indie. Toto drevo je veľmi odolné, tvrdé a odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom. V skoršej dobe sa z neho vyrábali lode, ktoré pod náporom slanej vody dlho odolávali. Je veľmi pravdepodobné, že Vás stôl prežije, preto je nielen vhodným dominantným doplnkom Vášho domu, kaviarne, vínotéky alebo kancelárie, ale tiež dobrou investíciou. Starnutím totiž stôl získava na hodnote.


Praktická stránka stola

Konferenčné stolíky z palisanderu majú dokonale pevnú základňu s rôznymi rozmerami, dokonalú štruktúru dreva, veľmi hladký a lesklý povrch dosky stola s lakovanou úpravou.


Vhodné doplnky stola z masívu

K drevenému konferenčnému stolíku odporúčame dokúpiť knižnicu, TV stolík, vínotéku alebo police, ktoré doplnia tento monument. Ak Vám naša ponuka nevyhovuje, vyrobíme Vám konferenčný stolík presne na mieru, podľa Vašich predstáv.