Šírka : 180
Hĺbka : 90
Výška : 76
Pôvod : Indie
Materiál : Palisander
Skaldom v : Light Honey viz. obrazok
: -

Mango Onlny Stain Light Walnut Walnut Natural Antic White Two Tone Light Hioney
****
Kód:
wd-si-1114.2-set
Predajná cena bez DPH:
€ 1 075
Predajná cena s DPH:
€ 1 290
Doporučená prodejní cena (běžná) s DPH:
€ 1 790
Ušetríte: 28% / € 500
27 út
Garantujeme doručenie
V úterý u Vás nebo v pondělí od 8-18 hod. na prodejně
skladom posledný kus

Popis

K jedálenským setom v akcii si môžete zvoliť aj iné stoličky a iný počet, ktorý by Vám vyhovoval. K výberu máte bohatú ponuku z toho čo máme na skladom.
Prípadne objednať aj iný odtieň.

 

Jedálenský stôl z masívu vhodný pre každodenné jedenie, písanie a prácu na notebooku. Tento jedálenský stôl reprezentuje Vašu jedáleň, reštauráciu či spoločenskú miestnosť a zdôrazňuje Vašu osobnosť. Stôl je vyrobený z Palisanderu v rôznych farebných prevedeniach, z ktorých je najobľúbenejší Light Honey.

Stoličky z palisandru.


Prestížny okrúhly jedálenský stôl vyrobený z najtvrdšieho dreva na svete


Jedálenský stôl je vyrobený z najtvrdšieho dreva na svete dovezeného až z ďalekej Indie. Toto drevo je veľmi odolné, tvrdé a odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom. V skoršej dobe sa z neho vyrábali lode, ktoré pod náporom slanej vody dlho odolávali. Je veľmi pravdepodobné, že Vás tento stôl prežije, preto je nielen vhodným dominantným doplnkom Vášho domu, alebo reštaurácie, ale tiež dobrou investíciou. Starnutím totiž stôl získava na hodnote.


Praktická stránka stola


Jedálensky stôl z palisanderu má dokonalú a pevnú základňu rôznych rozmerov, dokonalú štruktúru dreva, veľmi hladký a lesklý povrch dosky stola s lakovanou úpravou.


Vhodné doplnky stola z masívu


K drevenému jedálenskému stolu odporúčame dokúpiť príborník, komodu alebo police, ktoré doplnia tento monument. Ak Vám naša ponuka nevyhovuje, vyrobíme Vám jedálenský stôl presne na mieru, podľa Vašich predstáv.