Masívna knižnica / vitrína z palisanderu

Šírka : 65
Hĺbka : 45
Výška : 190
Pôvod : Indie
Materiál : Palisander
: -
: -

Mango Onlny Stain Light Walnut Walnut Natural Antic White Two Tone Light Hioney
****
Kód:
Bi-vit(R)
Predajná cena bez DPH:
€ 591,67
Predajná cena s DPH:
€ 710
Doporučená prodejní cena (běžná) s DPH:
€ 790
Ušetríte: 10% / € 80
27 út
Garantujeme doručenie
V úterý u Vás nebo v pondělí od 8-18 hod. na prodejně
Zľava na objednávku platí do 30.3. 2018

Popis

Knižnica / vitrína z masívu je vhodná pre každodenné používanie vo Vašej obývačke, kancelárii. Táto knižnica reprezentuje Vašu pracovňu, obývačku či domácnosť  a zdôrazňuje Vašu osobnosť a cit pre masívne veci. Knižnica je vyrobená z Palisanderu v rôznych farebných prevedeniach, z ktorých je najobľúbenejší Light Honey.


Prestížna Knižnica / vitrína vyrobená z najtvrdšieho dreva na svete


Knižnica je vyrobená z najtvrdšieho dreva na svete privezeného až z ďalekej Indie. Toto drevo je veľmi odolné, tvrdé a odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom. V skoršej dobe sa z neho vyrábali lode, ktoré pod náporom slanej vody dlho odolávali. Je veľmi pravdepodobné, že Vás knižnica prežije, preto je nielen vhodným dominantným doplnkom Vášho domu, obývačky, alebo kancelárie, ale tiež dobrou investíciou. Starnutím totiž knižnica získava na hodnote.


Praktická stránka Knižnice / Vitríny

Knižnica z palisanderu má dokonale pevnú základňu o rozmeroch 65x45x190cm, dokonalú štruktúru dreva, veľmi hladký a lesklý povrch dosky stola s lakovanou a morenou úpravou. Police sú taktiež vyrobené z palisanderu a preto udrží veľmi ťažké veci a sú pripravené na ťažobu a tlak. Knižnica má 1 presklenú skrinku.


Vhodné doplnky ku knižnici z masívu


K drevenej knižnici odporúčame dokúpiť ďalšie knižnice, konferenčný stolík, vínotéku,  komodu alebo police, ktoré doplnia tento monument. Ak Vám naša ponuka nevyhovuje, vyrobíme Vám knižnicu / policu presne na mieru, podľa Vašich predstáv.